Lustro 3D – efektowny dodatek do łazienki

Posted by admin on Styczeń 13, 2015 in Uncategorized |

lustro Znalezienie interesujących luster do łazienki może nastręczać mnóstwo problemów. Wybór jest spory, ale wcale nie ułatwia to poszukiwań. Trzeba w związku z tym poświęcić czas na to, aby zapoznać się z różnymi modelami. Oprócz zwykłych luster w ramach drewnianych, metalowych, z płyt MDF czy też luster bez ram nowością na rynku są lustra 3D.

Czym jest lustro 3D?

Od zwykłych luster te trójwymiarowe różnią się zastosowaniem specjalnego oświetlenia, najczęściej LED. Po włączeniu diod ledowych pojawia się ciekawy efekt trójwymiarowej głębi, ponieważ diody odbijają się od nawierzchni lustra. Dodatkowo także tafla szkła jest delikatnie przyciemniona, co powoduje, że efekt ten jest lepiej widoczny. Nie zmienia to jednak komfortu korzystania z lustra.

Lustra 3D są teraz coraz chętniej zamawiane do łazienek. Można kupić je jako gotowe lub też zamówić je na wymiar, aby pasowały one idealnie do miejsca montażu. Lustra włącza się zwykle dotykowo, wobec tego nie ma na nich nieestetycznych przycisków. Warto w związku z tym zapoznać się bliżej z takimi modelami. Dzięki nim można sprawić, że łazienka będzie wyglądać naprawdę oryginalnie, a podświetlone lustro od razu będzie przyciągało wzrok każdego z gości!

Copyright © 2015-2019 Lustra 3d stylowe i efektowne All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.4, from BuyNowShop.com