Lustra 3D w kolorach tęczy

Posted by admin on Maj 19, 2015 in Uncategorized |

odbicie lustrzaneNowoczesna aranżacja będzie prezentowała się jeszcze lepiej wtedy, gdy będą towarzyszyły jej nowoczesne dodatki. W łazience centralnym punktem może stać się wtedy lustro 3D – to interesujący sposób na nadanie wnętrzu oryginalności i niecodziennego wyglądu. Teraz lustra 3D są dostępne w szerokiej gamie wariantów, więc można dopasować je do swoich potrzeb indywidualnie!

Lustra trójwymiarowe są produkowane w szerokiej gamie kolorów podświetlenia diodami LED. To właśnie one odpowiadają za efekt trójwymiarowości i przy tym także pełnią rolę podświetlenia. Dzięki pełnej palecie kolorów światła można bez problemu dopasować lustro do aranżacji łazienki, na przykład wybrać takie z podświetleniem w kolorze błękitnym lub kremowym zależnie od koloru płytek ceramicznych lub innych elementów wnętrza.

Podświetlenie RGB

Wtedy, gdy nie możesz zdecydować się na jeden kolor, wybierz lustro podświetlane wszystkimi kolorami. Są to tak zwane lustra 3D RGB. W ich przypadku diody LED mogą zmieniać swoją barwę – do dyspozycji są kolory czerwony, niebieski, zielony oraz biały oraz ich odcienie, na przykład fioletowy, pomarańczowy czy żółty. Także można zmieniać jasność oświetlenia lub ustawić je na stale zmieniające się płynnie z jednego w drugi kolor.

Copyright © 2015-2019 Lustra 3d stylowe i efektowne All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.1.4, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.4, from BuyNowShop.com